Veronika UrdzíkováKurz Čakry pre začiatočníkov

V tom prípade ti tento kurz ukáže, ako na to! Ukážem ti, ako sa energeticky spojiť s Matkou Zem, so Zdrojom, ako vnímať správy svojho tela a energeticky sa vylaďovať tak, aby bol tvoj život v rovnováhe.

Pôjdeme spolu krok za krokom, ukážem ti tipy a triky ako pracovať so svojou energiou. Dozvieš sa súvislosti medzi čakrami a základnými oblasťami tvojho života. Ukážem ti, ako to môžeš prakticky zmeniť a uplatniť v každodennom živote. Ak chceš posíliť svoje hranice, dám ti tipy ako podporiť 3. čakru. Alebo ak by si rada zažívala v živote väčší pocit stability, bolo by fajn posíliť 1. čakru. Alebo možno chceš začať viac pracovať s intuíciou a Tretím okom, tj. 6. čakra.

Pôjdeš do hĺbky samej seba, preskúmaš, čo ťa možno nevedome ovplyvňuje a ako to môžeš zmeniť. Dostaneš množstvo praktických tipov, ktoré môžeš využívať ešte zopár rokov.


Čo ťa čaká

Čaká ťa 9 lekcií, takže 9 týždňov venovaných sebe samej, počas ktorých sa budeme venovať nasledujúcemu:

Meditácia

Kamene

Mudry

Aromaterapia

Mantry

Farby

Jógová zostava

Hudba

Je pojem „čakry“ pre teba neznámy a premýšľaš nad tým, o čom vlastne hovorím?  V tom prípade nájdeš bližšie info o čakrách v tomto článku >>>


Čo o kurze hovoria ostatní?

Kurz Čakry od Veroniky můžu jen doporučit - informace v něm jsou podány člověku tak, aby je pochopil i ten, kdo se s tématem setkává zcela poprvé. Ke každé čakře jsou pak uvedeny všechny podstatné informace a také praktické návody, jak si čakru zharmonizovat včetně hudby, tipů na drahé kameny a v neposlední řadě meditace. Chtěla bych Veronice poděkovat za tak obsáhlý, ale přesto prakticky a pro každého proveditelně, vytvořený kurz, který mi opravdu hodně dal. Tipy z kurzu určitě využiji i v každodenním životě v budoucnosti.
Zuzana H.
Jsem velmi mile překvapená, jak krásně má Veronika zpracovaný svůj kurz o čakrách. A musím říct, že je to pecka... Jde vidět, že si na tom dala záležet a vložila do toho i své srdce. Kurz je přehledně a jednoduše zpracovaný, hezky v něm popisuje, co jsou čakry a proč je důležité je mít v rovnováze. Moc se mě líbí, jak má každou čakru zvlášť vypracovanou, ke každé je meditace a pracovní listy. Jedná se o kurz, který se vůbec nesmí uspěchat a tak se mě moc líbí to, že si v něm můžu odkliknout vše co mám již splněné a pročtené. Spoustu lidí si vůbec neuvědomuje, jak důležité je mít tělo v souladu a v rovnováze, aby naše energie proudila tak, jak má. S harmonizací čaker hodně souvisí i naše zdraví a vnímání světa. Takže pokud vám záleží na sobě samém, určitě tento kurz vřele doporučuji.
Věrka B.
Veroniko - Tvoje videa mě nadchla. Dokonce natolik, že bych si moc přála, abys dělala i “živé” kurzy jógy čaker. Líbí se mi lidské pojetí. Nehraješ na city a nejsi prvoplánová, prostě to jde z tebe. Věřila jsem ti všechno. Stran materiálu - je vidět, že jsi se tomu opravdu pečlivě věnovala. A já SI slibuji, že opravdu ve svém hektickém světě, si najdu prostor na léčení druhé čakry, stejně tak, jako těch dalších..🙏🏻❤️ Moc děkuji za kurz. Dost mě to stačí k lepšímu životu - bez patosu, konstatování!
Michaela S.


Pre koho je tento kurz určený?

Tak čo? Ideme do toho spolu? Chceš sa naučiť, KDE vlastne máš hľadať tie odpovede vo svojom vnútri? Si rozhodnutá nájsť si čas sama na seba aspoň na chvíľu každý deň a zharmonizovať svoje telo, myseľ a emócie? 

Ak áno, tak poďme na to!

Cena kurzu je  950 CZK / cca 38 EUR (cena v EUR závisí od aktuálneho kurzu)

Kurz si môžeš objednať na portáli naučmese.cz >>>


Časté otázky

U každej čakry je dobré zostať aspoň týždeň, aby si mala čas nacítiť zmeny a naučiť sa s tým sama pracovať. Je vhodné meditovať každý deň (cca 20min), ale môžeš si to prispôsobiť podľa seba (napr. každý druhý deň). Čo sa týka ostatných tipov na harmonizáciu – niektoré sú len o zmene určitých návykov a nezaberajú žiadny ďalší čas, v prípade hudby na harmonizovanie je na tebe, či sa rozhodneš pre multi-tasking a budeš popri počúvaní robiť niečo ďalšie alebo len relaxovať. Jediné, čo bude trvať o niečo dlhšie je vypracovanie pracovných listov a zhliadnutie videa s teóriou, keď začínaš s novou lekciou – tu doporučujem vyhradiť si na to aspoň 1-2 hodiny.

Prístup do kurzu ti zostane, takže sa k meditáciám a všetkým materiálom môžeš opakovane vracať, čo aj doporučujem. Obsahuje množstvo informácií, ktoré pravdepodobne nestihneš všetky hneď zakomponovať do svojho života a budeš tak robiť postupne.

Meditácie sú vedené v slovenčine, ale tam, kde je terminológia odlišná, uvádzam obe varianty (po slovensky aj po česky), takže verím, že sa pochopíme 🙂

Myslím, že každý si v ňom nájde svoje. V kurze spájam meditácie/vizualizačné techniky s poznatkami o čakrách.  Ak sa už meditáciam venuješ, ale tematiku čakier si zatiaľ nepreskúmala, verím, že pre teba bude kurz aj tak prínosný. Pokiaľ už s čakrami pracuješ, tak tento kurz nebude pre teba.

Meditácie sú v dĺžke 20-25 minút a tým, že sú vedené a budeme pri nich vizualizovať, je tvoja myseľ zamestnaná, takže verím, že to zvládneš.