Veronika Urdzíková


Jóga Upgrade:

Kurz jógy pre mierne pokročilých

Tak práve pre teba je určený tento kurz.

Jedná sa o balíček 5 lekcií vinyasa jógy, v ktorých sa naučíš nové náročnejšie pozície, ktoré sa (bohužiaľ) často na lekciách jógy nevyučujú.

Tieto lekcie na seba nadväzujú a náročnosť sa postupne zvyšuje, takže sa jedná o akýsi mini-kurz jógy, zameraný predovšetkým pre mierne pokročilých, ktorí by sa radi dostali na úroveň stredne pokročilých.

Čo´ ťa čaká

Pránájáma a meditácia

Sed na ramenách

Polmesiac

Albatros

Most

a mnoho ďalšieho...

Pre koho je tento kurz určený

Cena kurzu (balíčku 5 lekcií) je 550 CZK / cca 22 EUR (cena v EUR závisí od aktuálneho kurzu).

Kurz si môžeš objednať na naučmese.cz >>

Časté otázky

Lekcie trvajú 50-90 min. a súčasťou každej lekcie je pránájáma (technika práce s dychom), postupné rozpohybovanie tela, zahrnutie nových náročnejších pozícií a záverečná relaxácia/meditácia. Pod každým videom s lekciou nájdeš aj videá, v ktorých vysvetľujem podrobnejšie, ako sa dostať do niektorých náročnejších pozícií (tieto videá sú dostupné aj voľne na youtube). Náročnosť lekcií sa postupne zvyšuje, preto doporučujem ísť v uvedenom poradí, ale ak vnímaš, že chceš postupovať iným spôsobom, tak do toho.

„Vysvetľovacie“ videá som vytvorila na tie pozície, ktoré ja považujem za náročnejšie, ale pre každého je náročné niečo iné. Takže ak sa u teba objaví nejaký zádrhel a nebudeš vedieť, ako sa dostať do akejkoľvek inej pozície, len mi napíš email a vytvorím video, v ktorom všetko podrobne vysvetlím.

Prístup do kurzu ti zostane, takže sa k jednotlivým lekciám môžeš opakovane vracať.

Lekcie sú vedené v slovenčine, ale tam, kde je terminológia odlišná, uvádzam obe varianty (po slovensky aj po česky), takže verím, že sa pochopíme 🙂

Pre úplných začiatočníkov, ktorí s jógou nemajú vôbec skúsenosti (a ani pravidelne nešportujú) kurz úplne nedoporučujem. Síce dávam pri jednotlivých pozíciách rôzne varianty náročnosti, ale nevysvetľujem podrobne základné pozície. Pokiaľ si ale zvyknutý/á športovať a máš akú takú kondíciu aj flexibilitu, tak verím, že kurz zvládneš a naučíš sa mnoho nového.